Siti grabi ka novoj tituli, Žota rešetao i u Londonu (VIDEO)

Mančester siti je napravio važan korak ka tituli šampiona Engleske pošto je savladao drugoplasirani Lester kao gost sa 0:2.

Napadali su tokom čitavog meča izabranici Pepa Gvardiole, a do prednosti su stigli preko Mendija u 58. minutu. Pobedu je “overio” Gabrijel Žezus u 74. minutu.

U derbiju u Londonu, Liverpul je “na brzinu” deklasirao Arsenal sa 0:3. Dva pogotka postigao je sjajni Diogo Žota, koji je u Premijer ligi nastavio sa odličnom golgeterskom formom iz reprezentacije. Doveo je izabranike Jirgena Klopa u vođstvo u 64. minutu, a postigao je i treći gol u 82. minutu. U međuvremenu, u 68. minutu, Mohamed Salah je udvostručio prednost šampiona Engleske.

SRPSKI CENTAR NIJE MOGAO SAM: Novi dabl-dabl Jokića u porazu Denvera

Košarkaši Denver Nagetsa, izgubili su na svom parketu od Finiksa rezultatom 104:97. Srpski košarkaš Nikola Jokić je utakmicu sa Finiksom...