Nadal u četvrtfinalu Madrida

Rafael Nadal slavio je 2:0 u 1/8 finala mastersa u Madridu. Španac je pobedio Alekseja Poprina po setovima 6:3, 6:3.

Nadal je olako startovao, napravio dva brejka u drugom i trećem gemu, a potom je izgubio svoj servis. U devetom gemu, kod rezultata 5:3, napravio je novi brejk i osvojio set.

U drugom setu Španac je napravio brejk u drugom gemu, a potom održao prednost do kraja meča.

Poslednji pobednikaovog turnira je Novak Đoković, koji ga je osvojio 2019. godine, a 2020. zbog pandemije koronavirusa nije održan.

Nadalov protivnik za polufinale biće bolji iz duela Danijel Evans – Aleksandar Zverev.

POLUFINALE ABA LIGE: Partizan i Zvezda nemaju gde da igraju svoje mečeve

Poznati su svi polufinalisti ABA lige, ali kako stvari stoje polufinalne utakmice neće skoro početi. U borbi za polufinale sastaju...