Sjajna Atalanta obezbedila Ligu šampiona, Specija osigurala opstanak

Odigrane su dve utakmice 36. kola Italijanske Serije A.

Ekipa Atalante je danas u gostima savladala ekipu Đenove rezultatom 3:4 i obezbedila učešće u Ligi šampiona. Atalanta je povela u 9. minutu pogotokom Zapate, Malinovski je u 26. minutu povećao presnost na 0:2. Na kraju prvog poluvremena u 44. minutu za 0:3 strelac je bio Gosens.

Prednost Atalante smanjio je u 49. minutu Šomudrov. Pašalić je postigao gol za prednost Atalante na 1: 4 u 48. minutu.

Pandev je postigao pogotak za Đenovu u 67. minutu, dok je za konačnih 3:4 još jedan gol postigao Šomudrov i to u 85. minutu.

Specija je savladala Torino u drugoj utakmici rezultatom 4:1. Saponora je za domaće postigao gol u 19 minutu, da bi tu prednost povećao Nzola u 41. minutu. Beloti je smanjio prednost i postigao pogotak za Torino u 54. minutu.

Ipak Nzola u 74 minutu i Erlik u 84 minutu su postigli golove za konačnih 4: 1 što je bio i krajnji rezultat utakmice.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...