PAOK osvojio Kup Grčke, perfektna asistencija Živkovića za pobedonosni gol u 90. minutu [VIDEO]

Fudbaleri PAOK-a osmi put u klupskoj istoriji osvojili su Kup Grčke, a velike zasluge za osvajanje ovog trofeja imao je Andrija Živković.

Nekadašnji fudbaler Partizana sjajno je u 90. minutu petom asistirao Krmenčiku koji je izašao sam ispred golmana Olimpijakosa i doneo veliki trijumf solunskom klubu.

Zanimljivo je da je češki internacionalac u igru ušao samo desetak minuta ranije i to se ispostavilo kao pravi potez trenera Pabla Garsije.

PAOK je poveo golom Vijeirinje iz penala u 36. minutu, a izjednačenje Olimpijakosu doneo je M’Vila početkom drugog poluvremena.

PRVI PUT U ISTORIJI: Drugi susret večitih u kratkom vremenskom roku

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana  igraju danas novi, 174. večiti derbi. Crveno-beli su nedavno slavili u prvenstvenom sa 3:2, a...