Đere propustio veliku priliku da propisno namuči Zvereva, drugi set mu iskliznuo iz ruku

Laslo Đere je završio nastup na Rolan Garosu.

Aleksandar Zverev je ipak bio preveliki zalogaj u ovom trenutku za srpskog tenisera koji je nakon 2 časa i 9 minuta poražen 3:0, po setovima 6:2, 7:5, 6:2.

Zverev je u prvom setu lako došao do vođstva od 4:0, nedugo nakon toga i do osvajanja prvog seta, ali je u drugom viđena poptuno drugačija slika na terenu.

Đere je u drugom gemu napravio brejk, vodio je sa 2:0 i 5:2, a pri rezultatu 5:3 imao je servis i tri vezane set lopte za izjednačenje. Nije ih iskoristio, izgubio je pet uzastopnih poena, a u preostala tri gema osvojio je samo 3 poena pa je prilika za osvajanje seta otišla u nepovrat.

Treći set je bio nalik prvom, Zverev je odmah na početku napravio brejk, a nešto kasnije još jedan za konačan trijumf u drugom odmeravanju snaga sa srpskim teniserom. Zverev je u Parizu postavljen za 6. nosioca, a naredni rival biće mu Kei Nišikori.

Lazović efektnim golom otežao situaciju Atalanti (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Verone remizirali su u Bergamu u sklopu 32. kola Serije A, pošto je duel završen rezultatom...