LIGA NACIJA: Poraz Srbije od Koreje

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u drugom meču IV vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju. Koreja je večeras, u 2. kolu, pobedila Srbiju sa 3:1, po setovima 25:13, 23:25, 25:13 i 25:23, posle 124 minuta igre.

Odbojkašice Srbije pretrpele su sedmi poraz u Riminiju, u meču u kome Aleksandar Vladisavljev nije mogao da računa na Katarinu Lazović i Saru Carić. Koreja je tokom većeg dela meča bila bolji rival, a odbojkašicama Srbije s druge strane malo toga je polazilo za rukom. Borile su se mlade odbojkašice Srbije i uspele da osvoje jedan set, a bile su veoma blizu i izjednačenja na 2:2, ali je sreća ipak bila na steani Koreje.

Srbija će sutra, u poslednjem, 3. kolu IV vikenda, igrati protiv Rusije od 12 časova.

NBA pokreće istragu zbog nasilničkog ispada Jokićevog brata (VIDEO)

Košarkaši Denever Nagetsa savladali su Lejkerse tokom prethodne noći u utakmici prvog kola plejofa NBA lige nakon velikog preokreta,...