Paragvaj bolji od Čilea, Urugvaj od Bolivije!

Fudbaleri Paragvaja dobili su Čile u četvrtom kolu grupne faze Kopa Amerika sa 2:0 i na taj način obezbedili plasman u četvrt-finale.

Paragvaj je poveo u 33. minutu pogotkom Samudija koji je glavom smestio loptu u gol Čilea. U 53. minutu je Paragvaj imao penal, a sigurni izvođač najstrože kazne bio je fudbaler Migel Almiron.

Na meču Urugvaja i Bolivije, slavili su Urugvajci istim rezultatom 2:0. Utakmica je počela da dobija željeni tok za Urugvaj tek od od 40. minuta kada je Lampe zatresao sopstvenu mrežu. Rezultat 1:0 bio je na snazi sve do 79. minuta a tada je vfudbaler Mančester Junajteda Edinson Kavani prvim golom na turniru rešio sve dileme i obezbedio prvu pobedu za Urugvaj.

Posle ovog kola u grupi A prva je Argentina sa 7 bodova, Paragvaj ima 6, Čile 5, Urugvaj 4 i Bolivija je bez bodova.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...