Peru nakon drame izbacio Paragvaj, Brazil bolji od Čilea

Fudbalska reprezentacija Brazila savladala je Čile minimalnim rezultatom u četvrtfinalu Kopa Amerika. Brazilci si od 48. minuta igrali sa igračem manje zbog toga što je Žezus dobio direktni crveni karton.

Imao je Brazil više šansi u prvom poluvremenu, međutim u ovom delu igre nije bilo golova. Lukas Paketa je bio junak utakmice, ušao je na startu drugog poluvremena i posle samo minut na terenu postigao je gol.

Čile je igrao agresivno ali nije uspeo da stigne do izjednačenja.

Brazil će se u polufinalu sastati sa Peruom, koji je posle penala eliminisao Paragvaj. Vodio je Peru 2:1 i 3:2, ali je produžetak Paragvajcima doneo Avalos u 90. minutu.

U preostala dva četvrtfinala sastaju se Argentina – Ekvador i Ekvador – Urugvaj .

Modrić u italijanskom gigantu? Ako pitate legendu, to bi bio pun pogodak!

La Gazeta delo Sport objavila je intervju sa legendarnim hrvatskim napadačem Alenom Bokšićem. Naime, jedan od klubova za koje je...