Argentina u finalu Kopa Amerike!

Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u finale Kopa Amerika pošto je posle boljeg izvođenja penala eliminisala selekciju Kolumbije. Posle 120 minuta fudbala u Braziliji bilo je 1:1, a Argentina je slavila u penal seriji 3:2.

Argentinci su poveli već u 7. minutu kada je Leo Mesi asistirao Lautaru, međutim, kolumbijski vezista Luis Dijaz poravnao je rezultat u 61. minutu.

O pobedniku je odlučivala penal-serija, a tu je Argentina bila bolja. Za pobednika su pogodili Mesi, Leandro Paredes i Lautaro Martines, dok Rodrigo De Paul nije bio precizan. Kolumbijci su pogodili samo dva od pet penala a uspešni su bili Huan Kvadrado i Migel Borha.

Apsolutni heroj Argentine bio je golman Aston Vile Emilijano Martines, koji je odbranio 3 penala.

U finalu Kopa Amerike gledaćemo okršaj dva možda najbolja fudbalera današnjice, Lea Mesija i Nejmara. Veliko finale na programu je u nedelju 11. jula.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...