Magija Anhela Di Marije: Argentina je osvajač Kopa Amerika! (VIDEO)

Reprezentacija Argentina osvojila je Kopa Amerika i tako prvi put posle 1993. godine ponela naslov najbolje ekipe u Južnoj Americi.

“Gaučosi” su u finalu savladali domaćina Brazil sa 1:0, a strelac jedinog gola bio je Anhel Di Marija u 22. minutu.

Krilo PSŽ-a je na fenomenalno dodavanje Rodriga de Pola, sjajno reagovao utrčavanjem, a potom i lobom doneo veliku radost njegovoj ekipi.

U nastavku meča Brazil je pokušavao da izjednači. Početkom drugog dela su postigli gol koji je poništen zbog ofsajda, ali generalno nisu uspevali da ozbiljnije ugroze vođstvo Argentinaca.

Najbolji igrač sveta Lionel Mesi je tako uspeo da osvoji prvi trofej sa svojom reprezentacijom, pošto mu je nekoliko puta izmicao u finalima.

Ovo je Argentincima da su 15. put osvojili Kopa Amerika i tako su se izjednačili sa Urugvajom na večnoj listi po broju trofeja.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...