Karen Hačanov je prvi finalista Olimpijskih igara

U prvom olimpijskom polufinalu Hačanov je bio bolji od Pabla Karenja Buste i slavio je u dva seta rezultatom 6:3, 6:3.

Meč je trajao sat i 20 minuta, toliko je bilo potrebno Hačanovu da u potpunosti slomi otpor španskog tenisera i donese Rusiji novu medalju, koga će sjaja ona biti ostaje da se vidi.

U petom gemu prvog seta Hačanov je najavio da želi posao da obavi brzo, poveo je 3:2 uz brejk, da bi novi napravio u devetom gemu i iskoristivši drugu set loptu poveo 1:0.

Ravnoteža u drugom setu je potrajala do 3:2, kada je Hačanov oduzeo Špancu servis, a onda bez ikakvih problema tu prednost čuvao do kraja, do pobede.

Hačanovu će u borbi za zlato rival biti bolji iz duela u kome se sastaju Novak Đoković i Aleksandar Zverev.

LUKA ILIĆ NIJE JEDINI: Zvezda sprema još jedan veliki povratak za napad na LŠ!

Fudbaleri Crvene zvezde za vikend nastavljaju šampionat Srbije gostovanjem Vojvodini. Nakon dva derbija, pobegli su Partizanu na +10 i prošli...