Milica Novaković u B finalu

Naša Milica Novaković nije uspela da donese prođe u olimpijsko A finale trke na 200 metara. Srpska kajakašica završila je kao šesta u svojoj polufinalnoj grupi i tako je propustila priliku da se bori za odličje u Tokiju. Njoj je bitka za medalju izmakla za samo 25 stotinki.

Milica je polufinalnu trku završila u vremenu 40,257 sekundi, što je 0,257 sekundi sporije od vremena Frančeske Genco iz Italije, koja je trku završila na četvrtoj poziciji, a to mesto je poslednje koje vodi u A finale. Naša kajakašica je loše startovala i zatim nije uspela da to nadoknadi kroz trku, pošto je 200 metara premalo za ispravljanje grešaka.

U A finale su prošle Mađarica Dora Luč sa vremenom 39,713 sekunde, Debora Ker iz Velike Britanije sa 39,751 sekundi, Andrean Lengloa iz Kanade 39,952 sekunde i četvrtoplasirana Frančeska Genco.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...