Domaćini slavili u prvim poluvremenima kvalifikacija za Ligu šampiona (VIDEO)

Odigrane su tri prve utakmice 4.kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

U derbiju večeri Benfika je slavila 2.1 protiv PSV-a. u prvom poluvremenu portugalski velikan je bio dominantan i preko Silve i Vigla su stigli do 2:0. U drugom delu PSV je zaigrao daleko bolje i stigli su do gola preko Gakpa u 51. minutu.

Malme je ostvario dva gola prednosti pred revanš posle pobede nad ludogorecom 2:0. Birmančević je sjajnim golom doveo domaće u vođstvo, da bi na dva gola viška povisio Berget u drugom poluvremenu.

U goleadi u bernu jang Bojs je pobedio Ferencvaroš 3:2. Domaći su od 25. minuta igrali sa igračem manje pri rezultatu 1:1. Mađari tada promašuju penal, a domaći uprkos igraču manje stižu do 3:1. Ipak, Boli u 82. minutu daje nadu timu iz Budimpešte za prolazak u grupnu fazu.

REAL NAJAVIO MEČ SA ZVEZDOM: Pada li večeras rekord Evrolige?

Košarkaši Real Madrida suvereno su odigrali ovu evroligašku sezonu osvojivši prvo mesto. Večeras dočekuju Crvenu zvezdu Meridianbet. Madriđani imaju priliku...