Bundesliga: Poraz Dortmunda, Ajtranht bez uspeha, pobeda Bohuma

U okviru drugog kola Bundeslige Dortmund je poražen u gostima od ekipe Frajburga rezultatom 2:1. Domaći su poveli golom Grifa u 6. minutu, dok je u 53. minutu Šalai povećao prednost na 2:0. Na kraju Borusija je uspela da smanji prednost na 2:1 autogolom koji je postigao Keitel.

Ajntraht je igrao protiv Augsburga, na kraju bez golova. Gosti bez šuta u okvir gola danas, domaći su uputili preko 20 udaraca ka golu, ali nedovoljno dobro.

Bohum je dočekao Majnc na svom terenu, odigrali su odličnu utakmicu i slavili sa 2:0. Holtman je doveo Bohum je poveo preko Holtmana uu 21. minutu. Na kraju Polter završava posao, postiže gol za 2:0 u 56. minutu.

U duelu Herte i Volfsburga pobeda gostiju, bilo je 1:2. Lukebakio je iz penala doveo domaće u prednost, da bi Baku izjednačio u 74. minutu utakmice. Konačan rezultat 1:2 postavio je Nmeka u 88. minutu utakmice.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...