Imobile izrešetao Speciju, Sinišin “autobus” izdržao u Bergamu

Fudbaleri Lacija zabeležili su i drugu pobedu pod komandom Mauricija Sarija pošto su kao domaćini deklasirali Speciju 6:1.

Gosti su poveli u 4. minutu preko Verdea, ali minut kasnije Ćiro Imobile počinje svoj šou. Prvo je u 5. minutu izjednačio, a onda u 15. doneo i 2:1.

Pred sam kraj poluvremena je promašio penal, ali odmah korner posle je postigao i treći gol.

U drugom delu golovima Felipe Andersona, Elsedina Hisaja i Luisa Alberta su u potpunosti slomili goste.

U drugom meču večeri Bolonja je izdržala nalete Atalante u Bergamu i meč je završen 0:0.

Evroliga pokrenula disciplinski postupak protiv Boltauzera, Amerikanac oštro po Slovencu

Košarkašku javnost uzburkala je vest prema kojoj se poznati slovenački sudija Matej Boltauzer tereti za krađu na beogradskom aerodromu. U...