US OPEN: ZVEREV BEZ VEĆE MUKE SAVLADAO ITALIJANA

Teniser Aleksandar Zverev pobedio je Janika Sinera rezultatom 3:0, i to po setovima 6:4, 6:4 i 7:6.

U prva dva seta Zverev je držao situaciju pod kontrolom i uspeo da osvoji po jedan brejk u oba. Isto se desilo i u trećem setu, ali Siner je uspeo tada da vrati brejk i malo zakomplikuje situaciju. Ipak to nije bilo dovoljno da meč odvede u četvrti set.

Ovom pobedom Zverev, koji je trenutno četvrti teniser sveta na ATP listi, izborio je osminu finala US opena, gde će se sastati sa boljim iz duela Opelka – Heris. Taj meč je u toku, a trenutni rezultat je 1:1 u setovima.

Najnovije vesti

EVROLIGA: Panatinaikos poražen nakon što je “napravio haos” u Partizanu, Avramović se vratio u velikom stilu, Smailagić takođe ponovo na parketu!

Crvena zvezda večeras je nažalost poražena od Barsleone u 14. kolu Evrolige, a završene su još tri utamice, kojima...

POVEZANE OBJAVE