ČEMPIONŠIP: Paunović bolji od Mitrovića, Jokanović uhvatio ritam

U derbiju 8. kola Čempionšipa Reding je kao gost bio bolji od Fulama 2:1.

Bio je to svojevrsni duel dva Srbina – Veljka Paunovića i Aleksandra Mitrovića. ovo je bio drugi uzastopni trijumf srpskog trenera.

Dvostruki strelac za Reding bio je Edžarija u 19. i 53. minutu. Strelac za Fulam bio je Rodrigo.

Fulam je i pored poraza zadržao drugu poziciju iza Bornmuta, dok je Reding na tek 14. mestu.

Drugi srpski trener Slaviša Jokanović slavio je sa svojim Šefild Junajtedom nad Halom 3:1.

Crveno-beli su poveli golom Šarpa u 17. minutu. Isti igrač je mogao da se proslavi u 44. minutu, ali je njegov udarac sa “bele tačke” zaustavio golman Ingram.

Ipak, Šefild je u prvih 15 minuta drugog poluvremena rešio pitanje pobednika. Tačnije to su uradili Hurihejn i Egan. Irac je dva puta asistirao Eganu koji je golove postigao u 50. i 61. minutu. Počasni gol za Hal bio je delo Luisa-Potera u 74. minutu.

Šefild je na 15. mestu sa 9 bodova iz 8 utakmica.

PRILIKA KARIJERE! Bivši golgeter Partizana u transferu od 30 miliona evra ide u italijanskog velikana?

Nekadašnji golgeter beogradskog Partizana Umar Sadik (27) mogao bi od naredne sezone nastupati u italijanskoj Serie A. Prema pisanju stranih...