Rebić poslao Juve u zonu ispadanja, Murinjov prvi poraz (VIDEO)

U Italijanskoj seriji A odigrana su tri meča u večernjem programu.

U derbiju šampionata Juventus i Milan su podelili bodove 1:1. Crno-beli iz Torina na taj način i u četvrtom kolu nisu uspeli da zabeleže pobedu.

Poveo je Juve preko Alvara Morate u 4. minutu posle kontra napada u kojem je izašao 1 na 1 sa golmanom Manjanom.

Posle tog gola utakmica je bila vrlo tvrda i sve je išo kao tome da će Juventus pobediti. Međutim, posle kornera dvadesetak minuta pred kraj, Ante Rebić sjajno skreće loptu u gol i donosi 1:1. Posle tog gola Milan je bio bliži pobedi, ali ostale je nerešeno i Milan sad ima 10 bodova posle četiri kola. Juventus ima 2 boda i nalazi se u zoni ispadanja.

Roma je zabeležila prvi poraz i to u Veroni 3:2. Na klupi domaćih je debitovao Igor Tudor, a utakmica je obilovala uzbuđenjima i preokretima.

U Rimu, Lacio je remizirao sa Kaljarijem 2:2, za koje je na klupi debitovao Valter Macari. Lacio je osvojio sedmi bod, dok je Kaljari osvojio 3.

PRAZNIK FUDBALA U BEOGRADU: Karata za derbi i dalje ima

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana večeras od 19 časova odmeriće snage u polufinalu Kupa Srbije. Karata za ovaj meč i dalje ima, a svi...