STANOJEVIĆ POSLE MLADOSTI: Dobro smo ušli u utakmicu

Fudbaleri Partizana, pobedili su Mladost iz Lučana sa 2:0, u 10. kolu Superlige Srbije.

Ovime su, stekli pet bodova prednosti, u odnosu na Crvenu zvezdu, koja ima meč manje.

Trener crno belih, Aleksandar Stanojević, izneo je svoje utiske nakon meča.

Izuzetno važna pobeda. Mislim da smo dobro ušli u utakmicu, igrali odlično sigurno do nekog 60, 70. minuta. Kasnije smo pali dosta, Mladost je imala određenih prilika, ali možemo biti zadovoljni naravno. – rekao je on, za Arenu sport.

Njegov kolega, Ivan Stefanović, kaže da ih je, poremetio rani pogodak Partizana:

Malo smo bojažljivo ušli u utakmicu, previše respektujući ekipu Partizana. Na poluvremenu smo se dogovorili da pokušamo da preokrenemo rezultat, da udjemo slobodnije u igru, što smo i učinili. Imali smo par dobrih šansi i da smo jednu od njih iskoristili, mislim da smo mogli do izjednačenja. Teško je igrati protiv Partizana, ipak su oni prvi na tabeli. Ekipi Partizana čestitim na pobedi, a mi idemo dalje. Okrećemo se novim izazovima. Daćemo sve od sebe da u nastavku prvenstva krenemo s pobedama. – rekao je on.

Naredne duele, crno beli igraju protiv Spartaka, dok Mladost gostuje Voždovcu.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....