ČEMPIONŠIP: Mitrović nastavlja da rešeta, Jokanović hvata ritam (VIDEO)

Fudbaleri Fulama odigrali su 1:1 sa Bristol sitijem u 9. kolu Čempionšipa, a strelac za tim iz Londona bio je srpski bombarder Aleksandar Mitrović.

Centarfor reprezentacije Srbije postigao je gol u 50. minutu za vođstvo, ali je u 79. minutu Bristol došao do izjednačenja tako da je Fulam ostao bez dva boda. Klub sa Krejven kotidža je na četvrtom mestu sa 17 bodova.

Slaviša Jokanović je vodio svoj Šefild junajted protiv Derbi kauntija koji nije uspeo da se izvuče iz “minusa” na tabeli. Pre nekoliko dana Fudbalska asocijacija Engleske kaznila ih je sa -12 bodova, stoga im se poništilo 10 osvojenih poena do sada. Bila je to minimalna pobeda Šefidla zahvaljujući golu Bilija Šarpa u 90 minutu sa penala.

Šefild je pobedom stigao do 11. mesta na tabeli sa 12 bodova.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...