JOŠ JEDAN SPEKTAKL: Đenova i Verona odigrali klasik, Destro dao gol sa flašom vode u ruci (VIDEO)

Izgleda da je današnji dan rezervisan za fudbalske spektakle. Posle meča Intera i Atalante, kao i Brentforda i Liverpula, meč za sladokusce su odigrali Đenova i Verona.

Utakmica je završena rezultatom 3:3.

Gosti su 70 minuta gotovo bez greške kontrolisali meč i dali dva gola preko Simeonea i Baraka sa bele tačke.

Ipak, u 77. minutu Krišitom smanjuje rezultat sa bele tačke, a vrlo brzo Matija Destro postiže pogodak za 2:2.

Igralo se otvorenog garda, i u 85. minutu Đenova stiže do potpunog preokreta posle sjajnog solo prodora Destra, koji je gol dao držeći flašicu sa vodom u ruci.

Mislilo se da će to biti kraj za Veronu i da neće imati snage do kraja, ali Nikola Kalinić sjajno glavom u 90. minutu donosi veliki bod na kraju za goste.

Posle ovog meča oba tima imaju po 5 bodova.

EL: Barsa slomila Olimpijakos, sa 1-1 se serija seli u Atinu!

U drugom meču plej-of serije, Barselona je savladala Olimpijakos 77:69 i izjednačila na 1:1 u seriji. Domaćin je vodio više...