Čempionšip: Mitrović dvostruki strelac u pobedi Fulama, Paunov Reding i Jokanovićev Šefild upisali tri boda!

Fudbaleri Fulama savladali su ekipu Kvins Park Rendžersa rezutatom 4:1 na svom stadionu, a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je dva pogotka. Pobedu je ostvario i Reding, koji sa klupe predvodi naš Veljko Paunović, a savladan je Barnsli rezultatom 1:0. Takođe, i tim Slaviše Jokanovića Šefild junajted trijumfovao je nad Stoukom rezultatom 2:1.

Fulam je stigao u vođstvo upravo golom Aleksandra Mitrovića u 10. minutu. U 55. minutu gosti su izjednačili golom Dikesa, ali Mitrović je opet doneo prednost FUlamu golom u 67. minutu i upisao 12 pogodak u ovoj sezoni Čempionšipa. Do kraja su za Fulam pogađali Reid i Robinson.

Timu Veljka Paunovića tri boda doneo je pogotkom Svift u 77. minutu. Jokanovićev Šefild slavio je nakon preokreta, a pogađali su Muset i Mekgoldrik dok je za Stouk prethodno strelac bio Braun.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...