ODLIČAN REZULTAT: Ćaćić i Brkić u finalu Moskve

Srpski teniser Nikola Ćaćić i njegov dubl partner Tomislav Brkić, plasirali su se u finale ATP turnira u Moskvi.

Srpsko bosanski dubl, bio je bolji od kombinacije Ivaška Martinez sa 2:1 (6:4, 4:6, 10:8).

Sedmi gem prvog seta, bio je ključan za Ćaćića i Brkića, čime su osvojili taj deo igre.

Ivaška i Martinez, uzvraćaju u desetom gemu drugog seta, odvevši meč u super taj brejk.

Prvi do deset poena stigli su Srbin i Bosanac, što je označilo njihov plasman u finale.

Oni će u finalu, igrati protiv pobednika duela Heliovara/Midelkop protiv Behara i Eskobara.

Puma predstavila dres Srbije za EURO (FOTO)

Jedna od stvari koji se najviše iščekuju pred neko veliko fudbalsko takmičenje su predstavljanja novih dresova reprezentacija učesnika. Tako je...