Čempionšip: Paunovićev Reding u seriji poraza!

Fudbaleri Redinga, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović, poraženi su večeras od Bornmauta na svom stadionu rezultatom 2:0, u okviru 15. kola Čempionipa.

Bornmaut je u vođstvo doveo Dominik Solanke pogotkom u 44. minutu, pred sam odlazak na odmor.

Drugi gol na meču viđen je u 59. minutu, a prednost gostiju duplirao je golom Džamal Loui, tek nekoliko minuta nakon što je ušao na teren.

Ovo je izabranicima trenera Paunovića treći uzastopni poraz, pa je Reding trenutno na 16. mestu na tabeli, sa 19 bodova iz 15 odigranih mečeva.

Reding će priliku da prekine ovaj negativan niz imati u narednom kolu, na gostovanju ekipi Milvola.

Mlada turska zvezda donela realu trijumf u Baskiji (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida došli su do pobede u San Sebastijanu pošto su savladali Real Sosijedad 0:1. Jedini gol na meču...