NBA LIGA: Dabl dabl Jokića po povratku, Marjanoviću samo tri minuta

U noći između petka i subote, odigrano je sedam mečeva NBA lige. Poslednji duel, između Vašingtona i Bostona, igra se od 23 časa po našem vremenu.

Denver – Dalas 106: 75 (29:21, 25:23, 33:12, 19:19)

Od naših košarkaša, nastupili su Nikola Jokić i Boban Marjanović. Denver je sa 106:75, bio veoma ubedljiv protiv Dalasa. MVP lige, vratio se posle povrede kolena, i imao je dabl dabl učinak od 11 poena i 16 skokova za 25 minuta u igri. Dve asistencije, falile su mu za tripl dabl. Vil Barton je sa 17 poena, bio najefikasniji u pobedničkoj ekipi. Na drugoj strani, Boban Marjanović, odigrao je samo tri minuta i postigao jedan poen. Uprkos lošoj šuterskoj večeri, Luka Dončić je sa 16 poena, bio najefikasniji u pobedničkom timu.

U ostalim mečevima, nije bilo iznenađenja, a domaćini su bili sigurni.

Rezultati:

Toronto – Orlando 110:109 (23:20, 31:31, 23:27, 33:31)

Bruklin – Indijana 105:98 (26:38, 32:17, 27:19, 20:24)

Majami – Šarlot 114:99 (33:22, 31:24, 20:29, 30:24)

Nju Orlinz – Sakramento 109:113 (26:33, 22:26, 24:18, 37:36)

Portland – LA Klipersi 111:92 (25:24, 23:16, 28:27, 35:25)

LA Lejkers – Klivlend 113:101 (21:28, 33:26, 34:31, 25:16)

REAL ODBRANIO DOMAĆI TEREN: Hezonja ranije morao napolje, incident sa abaligaškim sudijom (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida poveli su sa 2:0 u plej-ofu Evrolige protiv Baskonje. Sinoć su na svom parketu slavili 101:90. Tokom utakmice...