MASTERS PARIZ: Lajović igrao odlično, ali Zverev bio bolji

Srpski teniser Dušan Lajović poražen je Mastersu u Parizu od Aleksandra Zvezreva 2:0 u setovima (6:3, 7:6). Meč je trajao 100 minuta.

Četvrti igrač sveta u četvrtak će se u borbi za mesto u četvrtfinalu sastati sa Grigorom Dimitrovim, koji je bio bolji od Karena Hačanova 4:6, 6:2, 6:0.

Zverev je odlično počeo meč, poveo je 3:0 uz brejk u drugom gemu, ali je Srbin uspeo da se vrati i oduzme servis rivalu za 3:2. Ipak, Nemac je već u sledećem gemu po drugi put oduzeo servis protivniku i napravio ključan korak ka osvajanju prvog seta.

Drugi set bio je još neizvesniji, iako nije viđen nijedan brejk. Lajović je kod rezultata 3:2 za Zvereva propustio tri vezane brejk lopte, Nemac u sledećem gemu takođe nije iskoristio tri šanse da oduzme servis rivalu, kao ni kod rezultata 4:4.

Bahar potpisuje i obara rekord: Kako će proći Zvezda?

Barak Bahar je posle nuspešne polusezone napustio Crvenu zvezdu neispunivši uopšte očekivanja, pošto se ispostavilo da je najgori trener...