ŠOK ZA BARSU PRED DOLAZAK ĆAVIJA: Prokockana tri gola prednosti (VIDEO)

Fudbaleri Barselone odigrali su nerešno, 3-3, na gostovanju Selti, u 13. kolu španske LaLige.

Utakmicu je obeležio veliki pad Katalonaca, jer su nakon prvog poluvremena vodili sa 3-0! Na kraju su izgubili dva boda u 6. minutu nadoknade.

Barselona je povela već u 5. minutu, nakon sjajnog solo prodora Ansua Fatija. Već u 18. na 2-0 povisio je Serhio Buskets. Zatim je u 34. minutu Memfis Depaj dobro ispratio centaršut i glavom pogodio za treći gol svog tima.

Kada se činilo da je šok terapija, odlaskom Kumana, urodila plodom, i da je samo pitanje koliko će golova postići tim Barselone, usledilo je veliko iznenađenje u drugom delu igre.

Prvo je u 52. minutu Jago Aspas dobro odreagovao na odbijenu loptu i smanjio rezultat, ali domaći fudbaleri nisu planirali da im ovo bude samo utešan pogodak.

Nolito je u 74. minutu golom glavom postigao i drugi gol za tim iz Viga. Utakmicu je do usijanja doveo Aspas svojim drugim golom u 96. minutu. Više vremena za promenu rezultata nije bilo.

Barselona je trenutno na 9. mestu na tabeli, dok je tim iz Viga na 14. poziciji.