Engleska raznela San Marino, Poljaci potvrdili baraž (VIDEO)

Fudbaleri Engleske, su na gostovanju San Marinu, u poslednjem kolu Grupe I, kvalifikacija za SP, slavili sa čak 10:0.

Poker golova, postigao je Hari Kejn. U strelce su se još upisali i Hari Megvajer, Emil Smit Rou, Tajron Mings, Tami Abraham i Bukajo Saka, dok je Filipo Fabri, postigao auto gol.

San Marino je, završio ubedljivo poslednji bez pobede, i sa 46 primljenih golova.

Fudbaleri Poljske, poraženi su sa 2:1, od Mađarske, ali uprkos neuspehu, obezbedili su igranje u baražu.

Poljake je, u 37. minutu, načeo Šafer. Ipak, uspeli su domaćini da u 61. minutu, izjednače preko Šviderskog. Pobedu Mađarskoj, doneo je Gazdag, u 80. minutu.

Albanija je, minimalnim rezultatom slavila protiv Andore. Strelac je bio Čekidži iz penala u 73. minutu. Oni su tako, ostali dva boda iza Poljaka, i mesta u baražu.