NISU NEPOBEDIVI: Bezbolan poraz Danske, Izrael se mučio sa Farskim Ostrvima (VIDEO)

Fudbaleri Škotske, naneli su prvi poraz Danskoj, u kvalifikacijama za Mundijal u Kataru.

Oni su u meču poslednjeg kola, Grupe F, na svom terenu bili bolji sa 2:0.

Mrežu Danaca, načeo je u 35. minutu, Džon Sutar.

U 86. minutu, Če Adams je postavio konačan rezultat.

Ovaj meč, nije imao rezultatski značaj, jer je Danska odavno obezbedila direktan plasman u Katar, a Škotska igranje u Baražu.

U ostalim mečevima grupe, zanimljiv meč, odigrali su Izrael i Farska ostrva, a domaćini su slavili sa 3:2.

Uprkos gubitku od 2:0, Farani su izjednačili, ali je veliko iznenađenje sprečio Dor Perec u 74. minutu.

Austrija je sa 4:1, bila ubedljiva protiv Moldavije. Fudbaler Crvene zvezde, Aleksandar Dragović, bio je u startnoj postavi, a u 81. minutu, zamenio ga je, Stefan Poš.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...