KAKO DRUGAČIJE: Mitrović nastavio seriju golova!

Fudbaleri Fulama pobedili su Barnsli u 18. kolu Čempionšipa sa ubedljivih 4-1, a strelac je, kao po običaju, bio Aleksandar Mitrović, koji ne bira da li igra u dresu kluba ili reprezentacije.

Fulamu je ovo bila 7. uzastopna pobeda, i sada se nalazi na vrhu tabele.

Srpski fudbaler postigao je vodeći gol svog tima, u 24. minutu utakmice, na asistenciju Tetea. Fulam je do 78. minuta, golovima Karvalja u 35. i Kebana u 72, vodio sa 3-0.

Adebojejo je u 78. minutu uspeo da smanji rezultat, ali su sve dileme, ako ih je i bilo, otklonjene golom Vilsona u 81. minutu.

Mitrović je vodeći strelac drugog ranga engleskog fudbala, a do sada je postigao više golova nego što je odigrao utakmica, odnos je 21-18. Golove je postizao na poslednjih 7 mečeva.

Podsetimo, Mitrović je svojim golom protiv Portugala odveo Srbiju na Svetsko prvenstvo.

Veliki povratak: Janakopulos iznenadio (VIDEO)

Predsednik košarkaškog kluba Panatinaikos Dimitris Janakopulos prisustvuje utakmici tog tima i Makabija u "OAKA" areni u okviru drugog meča plej-of...