LA LIGA: Pobeda Selte, burno na Mestalji (VIDEO)

U današnjim utakmicama 15. kola španske La Lige, Selta je dobila Alaves, a Valensija i Rajo Valjekano su remizirali na Mestalji.

Seltu je već u 11. minutu u vođstvo doveo Santi Mina. Nakon 10 minuta, Hoselu je izjednačio na 1-1, a sa tim rezultatom se otišlo i na odmor. Konačni rezultat utakmice postavio je Jago Aspas u 70. minutu.

Selta je sada 13. na tabeli sa 16 bodova, dok je Alaves na 15. poziciji sa 2 boda manje.

Valensija je na poluvremenu vodila protiv Rajo Valjekana, golom Karlosa Solera iz penala u 19. minutu. Ipak, nije uspela da zadrži tu zalihu, jer je Isi Palazon doneo izjednačenje Raju u 64. minutu.

Rajo Valjekano je sveukupno pružio i bolju igru i imao više šansi za pobedu, što je izazvalo i zvižduke na Mestalji.

Rajo Valjekano je na odličnom 5. mestu tabele sa 24 osvojena boda, dok je Valensija deveta sa 19.

ATP BARSELONA: Lajović u polufinalu!

Srpski teniser Dušan Lajović stigao je do polufinala turnira u Barseloni pošto je savladao Artura Fisa 6:4,3:6,6:2. U polufinalu ga...