Srbin ponovo pogodio sa pola terena u Bundesligi! (VIDEO)

Fudbaleri Bohuma savladali suna svom stadionu Frajburg u 13. kolu nemačke Bundeslige sa 2-1, i to golom našeg Miloša Pantovića sa velike udaljenosti.

Poluvreme je završeno bez golova, a ubrzo nakon povratka na teren gosti su poveli golom Linharta u 51. minutu. Ipak, samo tri minuta kasnije Sebastijan Polter je izjednačio.

Konačan rezultat i preokret Bohumu doneo je naš Miloš Pantović, dete Bajerna, golom sa gotovo polovine terena. On je u igru ušao 17 minuta ranije, zamenivši Gerita Holtmana. Izmena se očigledno isplatila

On se izgleda pretplatio na golove sa ogromnih razdaljina. Podsetimo, nedavno je protiv Hofenhajma postigao gol sa 60 metara.

Bohum je sada 12. na tabeli sa 16 bodova, dok je Frajburg na 3. mestu sa 22 osvojena boda.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...