La liga: Atletiko ubedljiv protiv Kadiza

U okviru 15. kola španske La lige, fudbaleri Ateltiko Madrida ubedljivo su savladali Kadiz u gostima rezultatom 4:1.

Iako je prvo poluvreme završeno nerešenim rezultatom, u drugom su pljuštali golovi.

Gosti su poveli u 56. minutu golom Tomasa Lemara, zatim je Grizman povećao prednost na 2:0 u 70. minutu. Samo šest minuta kasnije Korea je povećao na 3:0.

Lozan je u 86. minutu postigao utešni pogodak za domaće, ali Atletiko je povećao prednost na 4:1 golom Kunje.

Do kraja nije bilo promena, pa je ovo ostao i konačan rezultat utakmice.

Atletiko je sada drugi na tabeli sa 29 bodova i utakmicom više od Real Madrida koji je prvi sa 30, dok je Kadiz pred ispadanjem sa 12 bodova.

Proglašen najbolji trener NBA lige (FOTO)

Trener Oklahome Mark Dagnolt izabran je za trenera godine u NBA ligi. Ovaj mladi trener predvodio je Tander do prvog...