Gol Milinković – Savića nedovoljan, Lacio ispustio pobedu, u meču punom preokreta i crvenih kartona (VIDEO)

Lacio – Udineze 4:4 (1:3)

Imobile 34′, Pedro 51′, Milinković Savić 56′, Aćerbi 79′ – Beto 17′, 32′, Molina 44′, Arslan 90+9′

Fudbaleri Lacija i Udinezea, odigrali su meč pun preokreta na Olimpiku, u okviru 15. kola Serije A.

Nakon prvog poluvremena, Lacijali su zaostajali dva gola.

Beto je pogocima u 17. i 32. minutu, doneo ubedljivo vođstvo timu iz Udina.

Već u 34. minutu, Imobile je smanjio na 2:1, ali je Nahuel Molina u 44. minutu, vratio gostima prednost od dva gola.

Potom su na scenu stupili Pedro u 51. minutu, i Sergej Milinković – Savić, koji je doneo izjednačenje pet minuta kasnije.

Za potpuni preokret, pobrinuo se Frančesko Aćerbi, nakon što mu je u 79. minutu, posla VAR provere, priznat gol.

Potpuni šok za domaćine, pričinio je Tolgaj Arslan u 99 minutu utakmice, koja je prvobitno produžena za 7 minuta.

Osim dosta golova, meč su obeležila i tri isključenja.

U timu Lacija, pocrveneo je Patrik, a kod Udinezea Molina i Valas.

Tim iz Rima, sada je na devetom mestu, a Udineze je na četrnaestoj poziciji.

Crno beli u narednom kolu, gostuju Empoliju, dok nebesko plavi idu u Đenovu na megdan Sampdoriji.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...