UZBUDLJIV DERBI: Junajted na krilima Ronalda bolji od Arsenala (VIDEO)

Mančester Junajted – Arsenal 3:2 (1:1)

Fernandes 44′, Ronaldo 52′ (p.) 70′ – Smit Rou 13′, Edegor 54′

Fudbaleri Mančester Junajteda i Arsenala, odigrali su na Old Trafordu, derbi 14. kola Premijer lige.

“Crveni đavoli” su slavili posle preokreta, za šta je najviše zaslužan Kristijano Ronaldo.

Emil Smit Rou, iznenadio je Teatar snova, kada je u 13. minutu, doveo Tobdžije u vođstvo.

Do poluvremena, izjednačio je Bruno Fernandes u 44. minutu, na asistenciju Freda.

Potom je u 52. minutu, Kristijano Ronaldo kompletirao preokret.

Iako je odmah u sledećem napadu izjednačio Martin Edegor, to nije pokolebalo Portugalca.

Svojim pogotkom iz penala u 70. minutu, postavio je konačan rezultat meča.

Ovim trijumfom, Junajted se primakao na tri boda manje, od mesta koje vodi u Ligu šampiona.

Sada su na sedmoj poziciji, dok je Arsenal peti, sa dva poena više.

U narednoj rundi, ekipa Arsenala gostuje Evertonu, a Junajted dočekuje Kristal Palas.

NBA: Indijana posle drame do vođstva u seriji (VIDEO)

Košarkaši Indijane došli su do vođstva u serijei protiv Milvokija, pošto su posle produžetka slavili 121:118. Gosti su uspeli da...