LA LIGA: Pobeda Granade (VIDEO)

Fudbaleri Granade savladali su na svom terenu Alaves sa 2-1 u utakmici španske La Lige.

Iako je Alaves bio agresivniji i imao više šuteva, nije uspeo da to pretvori i u pozitivniji rezultat.

Domaći su poveli već u 14. minutu golom Puertasa. Fudbaler domaćih postigao je i drugi gol, međutim Luis Abram je pogodio svoju mrežu u 81. minutu, tako da je izjednačio rezultat, pa se ušlo u neizvesnu završnicu.

Ipak, konačan rezultat postigao je Arias u 86. minutu, kada je Granada ponovo povela.

Granada je sada 15. na tabeli sa 15 bodova, a Alaves jedno mesto iza, sa bodom manje.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...