Kostić upisao asistenciju u goleadi Ajntrahta i Hofenhajma (VIDEO)

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su Ajntraht na svom terenu, u 14. kolu Bundeslige, sa 3-2.

Gosti su poveli već u 15. minutu golom Borea glavom iz teške pozicije. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, Denis Gajger je 10 minuta kasnije doneo izjednačenje domaćinu.

Već pet minuta nakon izjednačujućeg pogotka, došlo je do potpunog preokreta, kada je Ruter odbijenu loptu smestio u mrežu.

Na 3-1 je povisio Danijel Šlager u 59. minutu, nakon što je sudija morao da konsultuje VAR tehnologiju, kako bi proverio da li je fudbaler Hofenhajma bio u ofsajdu.

Nije želeo da se preda Ajntraht, pa je tako u 72. minutu odličnu loptu Filipa Kostića u gol smestio Pasiensija. Ipak, i pored nasrtaja, Ajntraht nije mogao do izjednačenja.

Hofenhajm je u ovom trenutku na 4. mestu tabele Bundeslige sa osvojena 23 boda, dok je tim iz Frankfurta tek 13. sa 18 prikupljenih bodova.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...