BREGAR POSLE FRANCUSKE: Najveći problem je bio zaustaviti njihove polukontre

Rukometašice Srbije, poražene su od Francuske (22:19), u drugoj fazi na SP u Španiji.

Naše devojke, na žalost, izgubile su šanse za plasman u četvrtfinale, gde idu dve najbolje selekcije iz grupe.

Nakon meča, svoje utiske, izneo je selektor Srbije, Uroš Bregar:

Šteta što nismo došli do pobede. Bilo je stvarno teško – veoma je komplikovano napadati vrhunsku odbranu Francuske 60 minuta. Nije lako naći rešenja i prolaziti stalno ‘jedan na jedan’ i ‘dva na dva’. Mi smo danas pokazali veliko srce i dobru želju i volju u odbrani. Jovana Risović je bila baš dobra danas. – rekao je on, i potom dodao.

U drugom poluvremenu smo krenuli pomalo brzopleto i napravili tri greške zaredom. Najveći problem je bio zaustaviti njihove polukontre. Mislim da nam je potrebno još iskustva kako bismo sprečili takve stvari. Na kraju mislim da su Francuskinje postigle neke golove jer su bile brže od nas. To je odlučilo. – zaključio je Bregar.

Srbiji je ostao još meč sa Slovenijom, koji se igra u ponedeljak od 18 časova.

Time će naše rukometašice, završiti takmičenje, dok iz grupe Francuska i Rusija, idu u četvrtfinale.

Čukarički za tri minuta rešio duel sa Novim Pazarom, Pavkov strelac (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Novi Pazar na svom terenu sa 2-0, u utakmici 27. kola Superlige Srbije. Utakmica je...