PAVIĆEVIĆ POSLE PARTIZANA: Precenili smo ih

Košarkaši Partizana, odigrali su još jednu neizvesnu završnicu.

Nakon Slaska, oni su u gostima, savladali Mornar u Baru, u 12. kolu ABA lige.

Nakon tog duela, svoje utiske izneo je trener Barana, Mihailo Pavićević.

Ova utakmica je bila poseban događaj, sve je odisalo gostovanjem Željka Obradovića našem gradu. Bio je to jedan od najlepših trenutaka u klupskoj istoriji jer smo ugostili bez konkurencije najboljeg trenera u Evropi. Za naš mali klub iz malog grada to je veliki trenutak, za mene kao trenera jedan od najlepših u ovoj sali. Mi smo klub koji zna da ceni prave vrednosti i tako će biti uvek. – rekao je on, za klupski sajt.

Potom je komentarisao tok utakmice:

Što se tiče utakmice, odmah da čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi. Ušli su tačno sa ciljem gde da nas napadnu i kako da nas izbace iz napadačkog ritma. To su uspeli u prvom poluvremenu. Pokušao sam na poluvremenu da probudim moje igrače. Mislim da su sa previše repsekta ušli u meč, uz sve dužno poštovanje prema ekipi Partizana mislim da smo ih precenili. Ako je nešto pozitivno za nas, to je igra u drugom poluvremenu. Bude nam krivo kad se izgubi ovako ali nema za čim da se žali. – zaključuje Pavićević.

Mornar je trenutno deseti na tabeli, a u narednom kolu, gostuju u Podgorici, ekipi Studentskog centra.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...