Borusija velikim preokretom slavila u Frankfurtu, Kostić asistent (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta poraženi su na svom terenu od Borusije iz Dortumnda, u 18. kolu Bundeslige, nakon velikog preokreta sa 3-2.

Iako su dosta rano stekli dva gola prednosti, pogotcima Kolumbijca Rafaela Bore u 15, na asistenciju Filipa Kostića, i u 24. minutu, nisu uspeli da otkinu nijedan bod Milionerima.

Od 65. minuta u igri se našao i Torgan Azar, što se jako isplatilo, jer je šest minuta kasnije smanjio zaostatak na 2-1.

Odolevao je tim iz Frankfurta sve do samog kraja, kad su gosti za samo dva minuta ostvarili potpuni preokret, golovima Belingema u 87. i Dahuda u 89. minutu.

Borusija je druga na tabeli sa 37 bodova, šest manje od vodećeg Bajerna, dok je Ajntraht sada 7. sa 27 bodova.

POSLEDNJI POZIV: Preuzmi deo NAGRADNOG FONDA od čak 1.200.000 DINARA!

Pred vama je poslednja šansa da se pridružite i postanete deo promocije KEŠ MANIA u MERIDIANU. Pitate se zašto...