Real šampionski sa Valensijom (VIDEO)

Fudbaleri reala su u derbiju kola u Primeri, na svom terenu savladali Valensiju rezultatom 4:1 (1:0).

Činilo se da će prvo poluvreme da se završi bez golova, ali u finišu Real je iznudio penal i preko Benzeme došao do vođstva.

U drugom poluvremenu su poprilično rutinski došli do pobede pošto su golovima Vinisujus Žuniora došli do 3:0. Valensija je smanjila na 3:1 10 minuta pre kraja, pošto je posle penala, koji je odbranio Kurtoa, Guedeš vratio odbitak u gol.

Konačan rezultat je postavio fenomenalni Benzema, i na taj način potvrdio prvo mesto Reala.

“Kraljevski klub” ima 8 bodova više od Sevilje, dok je Valensija na 9. mestu sa 28 bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....