SERIJA A: Petanja junak Napolija, Atalanta zgromila Udineze (VIDEO)

Napoli – Sampdorija 1:0 (1:0)

Petanja 43′

Fudbaleri Napolija, slavili su minimalnim rezultatom kao domaćini protiv Sampdorije.

Meč 21. kola Serije A, rešio je Andrea Petanja, pogotkom u 43. minutu.

Pre toga je u 30. minutu, Lorenco Insinje zbog povrede napustio teren, a zamenio ga je Mateo Politano.

Poveli su Napolitanci u 37. minutu, ali je nakon gledanja VAR snimka, poništen pogodak Huana Žezusa.

Napoli je imao duplo više udaraca u gol, a samo pet u okvir.

Ovim trijumfom, ostaju u trci za Skudeto sa Milanom i Interom.

Udineze – Atalanta 2:6 (0:3)

Đimšiti (ag.) 59′, Beto 88′ – Pašalić 17′, Muriel 22′, 76′, Malinovski 43′, Mele 89′, Pesina 90+2′

Ekipa Atalante, bila je izuzetni ubedljiva na gostovanju Udinezeu.

Na ovom meču viđeno je čak osam golova.

Prva je u vođstvo stigla ekipa iz Bergama, golom Marija Pašalića u 17. minutu.

Do poluvremena, bilo je 3:0 za goste, golovima Muriela u 22. i Malinovskog u 43. minutu.

Autogolom Đimšitija, Udineze je smanjilo na 3:1 u 59. minutu.

Muriel je vratio tri gola prednosti Atalanti u 76. minutu.

Drugi gol, Udineze postiže u 88. minutu, preko Beta.

Odmah potom, golovima Melea u 89. i Pesine u 92. minutu, Atalanta je torpedovala udineze.

Sada se nalaze na četvrtom mestu koje vodi u Ligu šampiona, sa pet bodova više od Juventusa.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....