BUNDESLIGA: Borusija bez milosti protiv Frajburga (VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda ubedljivo su savladali na Signal Iduna Parku, u prvoj utakmici 19. kola Bundeslige, Frajburg sa 5-1.

Već u 29. minutu bilo je 2-0 za Milionere, posle dva gola glavom Tomasa Menijea, pri kojima je dvostruki asistent bio Džulijan Brant, nakon udarca iz ugla.

U prvom minutu nadoknade praktično je utakmicu rešio Erlin Haland posle sjajne akcije Belingema, za 3-0 na poluvremenu.

U 61. minutu Demirović je odbijenu loptu sproveo u mrežu za smanjenje zaostatka gostiju na 3-1.

U 75. minutu i Haland je postigao svoj drugi gol, na asistenciju Dauda, koji se u 86. minutu i sam našao u ulozi strelca, posle lopte koju mu je uputio Šulc.

Nakon uvodne utakmice kola, Borusija je druga na tabeli sa 40 bodova, a Frajburg četvrti sa 30, ali imaju utakmicu više od ostalih timova.

Evroliga pokrenula disciplinski postupak protiv Boltauzera, Amerikanac oštro po Slovencu

Košarkašku javnost uzburkala je vest prema kojoj se poznati slovenački sudija Matej Boltauzer tereti za krađu na beogradskom aerodromu. U...