KUP ITALIJE: Lacio slavi Imobilea, Juventus ubedljiv (VIDEO)

Lacio – Udineze 1:0 (0:0) posle produžetaka

Imobile 106′

Fudbaleri Lacija, plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije.

Nakon uspavanke tokom devedeset minuta, odlučujući gol, postigao je Ćiro Imobile u 106. minutu.

Većina statističkih parametara je do tada, bila na snazi Lacijala, i nije materijalizovana.

Čitav meč za Rimljane je odigrao reprezentativac Srbije, Sergej Milinković – Savić.

Juventus – Sampdorija 4:1 (1:0)

Kvadrado 25′, Rugani 52′, Dibala 67′, Morata (p.) 77′ – Konti 63′

Fudbaleri Juventusa, rutinski su savladali Sampdoriju u osmini finala italijanskog Kupa.

Povela je Stara dama u 25. minutu, golom Huana Kvadrada.

Dva minuta kasnije, Alvaru Morati je VAR poništio gol.

Vođstvo ekipe iz Torina je duplirao Danijele Rugani u 52. minutu.

Konti je u 63. minutu smanjio na 2:1, ali je Dibala četiri minuta kasnije, ponovo vratio Juveu dva gola prednosti.

Konačan rezultat, postavio je Morata, koji je u 77. minutu realizovao jedanaesterac.

PRILIKA KARIJERE! Bivši golgeter Partizana u transferu od 30 miliona evra ide u italijanskog velikana?

Nekadašnji golgeter beogradskog Partizana Umar Sadik (27) mogao bi od naredne sezone nastupati u italijanskoj Serie A. Prema pisanju stranih...