VRI U KAMERUNU: Bivši igrač Zvezde upisao se na semafor (VIDEO)

Ekipe Gane i Komorskih ostrva, igraju meč trećeg kola grupne faze na Kupu Afričkih nacija.

Na takmičenju koje se održava u Kamerunu, napadač Crvene zvezde El Fardu Ben, doveo je Komore u vođstvo.

To im je bio istorijski debitantski gol na ovom turniru.

Favorizovana Gana, gubila je od 62. minuta sa 2:0, a potrebna im je pobeda za prolaz.

Preokret je započeo bivši igrač Crvene zvezde, Ričmond Boaći, udarcem glavom baš pored Bena.

Iskoristio je priliku, nakon samo 4 minuta provedena u igri. Kasnije je Gana stigla do izjednačenja, i ishod meča je još uvek neizvestan.

Gani je potreban trijumf, da bi kao jedna od najbolje trećeplasiranih ekipa prošla u osminu finala.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...