KUP KRALJA: Rezervisti Azar i Isko doneli pobedu Realu u produžecima! (VIDEO)

Fudbaleri madridskog Reala plasirali su se u četvrtfinale Kupa Kralja, pobedom u gostima nad Elčeom posle produžetaka, nakon što je regularni deo završen bez golova. u dodatnih 30 minuta desila se prava goleada, nakon koje je Kraljevski klub dobio utakmicu sa 2-1.

Domaći su poveli u 103. minutu sjajnim golom Gonzala Verdua, kada je senzacija bila na pomolu. Ipak, pet minuta kasnije, Isko, koji je u igru ušao u 79. minutu umesto Luke Jovića, skrenuo je loptu u gol posle šuta Danijela Kabaljosa, za izjednačenje.

Potpuni preokretm doneo je Eden Azar, koji je posle sjajnog solo predora savladao golmana Vernera, tako najavivši možda bolje dane za njega u Realu. Belgijanac se u igri našao tek od početka produžetaka, kada je zamenio Rodriga.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...