DRUGA UZASTOPNA: Real se jedva spasao poraza protiv Elčea (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida i Elčea remizirali su na Santijago Bernabeu u 22. kolu Primere, nakon što je domaćin nadoknadio dva gola manjka, 2-2.

Zanimljivo je da je ovo druga uzastopna utakmica ova dva tima, jer je prethodno Real nakon preokretka u produžecima pobedio u Kupu Kralja sa 2-1.

Elče je vodio na poluvremenu zahvaljujući golu Lukasa Bojea glavom iz blizine 42. minutu. Činilo se da će uslediti osveta za poraz u Kupu, kada se Boje u 76. minutu našao i u ulozi asistenta, a na 2-0 povisio Pere Milja.

Ipak, Real je uspeo da izjednači u završnici. Prvo je Modrić sa penala smanjio u 82. minutu, posle igranja rukom u sopstvenom šesnaestercu strelca drugog gola Elčea. Ovo je bio drugi penal za Kraljevski klub na utakmici, nakon što je u 33. minutu Benzema sa bele tačke šutirao preko gola.

Kada se činilo da će Elče odoleti i ovog puta slaviti protiv Reala, u drugom minutu nadoknade je Eder Militao odlično ispratio centaršut Vinisijusa Žuniora i glavom postavio konačan rezultat.

POSLEDNJI POZIV: Preuzmi deo NAGRADNOG FONDA od čak 1.200.000 DINARA!

Pred vama je poslednja šansa da se pridružite i postanete deo promocije KEŠ MANIA u MERIDIANU. Pitate se zašto...