Ipak kraj: Kecmanović poražen u osmini finala Australijan opena!

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u četvrfinale Australijan opena. Od njega je bio bolji francuski teniser Gael Monfis sa 3:0 u setovima ( 7:5, 7:6 /7:4/, 6:3).

Imao je naš teniser svoje šanse pogotovo u prvom setu kada je spasao tri vezane set-lopte, uspeo da izjednači na 5:5 i potom već u narednom gemu imao tri vezane prilike za brejk koje nije iskoristio.

U drugom setu je Kecmanović imao brejk prednosti, vodio sa 3:1 i 4:2, ali onda je Monfis uzvratio, stigao do izjednačenja i set je kasnije ušao u taj-brejk. Vodio je Srbin i u taj-brejku ali Francuz je ipak uspeo da preokrene i povede sa 2:0 u setovima.

Držao se naš teniser i u trećem setu sve do rezultata 3:3, Monfis je zatim napravio dva brejka i trijumfovao u ovom meču.

Naredni protivnik će mu biti bolji iz duela Matea Beretinija i Španca Pabla Karenjo-Buste.

Ludnica u Njujorku, trener File osuo paljbu po sudijama: Video je da sam tražio tajm-aut (VIDEO)

Pored meča u Denveru, gde je Džamal Marej postigao koš za pobedu Denvera protiv Lejkersa, ništa manje luda završnica...