REVANŠIRALI SE: Radnički srušio Olimpijakos

Radnički Kragujevac – Olimpijakos 10:8 (5:3, 2:2, 1:2, 2:1)

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca, pobedili su Olimpijakos, u meču 8. kola A grupe Lige šampiona.

U neizvesnom duelu, bolje se snašao domaći tim.

Efikasno su otvorili prvu četvrtinu, a na poluvremenu, imali su prednost od dva gola.

Drugi deo igre, nije bio toliko efikasan, ali je Radnički sačuvao stečenih dva gola razlike.

Ključan pogodak, postigao je Aleksa Ukropina, iskoristivši situaciju sa igračem više tri ipo minuta pre kraja.

Uprkos dva isključenja igrača Radničkog u poslednjim minutima, Pirejci nisu uspeli da izbore bar remi.

Radulović, Vrlić, i Lukić bili su najefikasniji u Radničkom sa po dva gola.

Janis Funtulis, predvodio je tim iz Atine sa tri gola. Pogodak manje, imao je srpski internacionalac Filip Filipović.

U narednom kolu, Radnički dočekuje Barselonetu.

Čukarički za tri minuta rešio duel sa Novim Pazarom, Pavkov strelac (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Novi Pazar na svom terenu sa 2-0, u utakmici 27. kola Superlige Srbije. Utakmica je...