BUNDESLIGA: Leverkuzen ubedljiv u Dortmundu uz kišu (auto)golova! (VIDEO)

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena ubedljivo su savladali Borusiju iz Dortmunda na Signal Iduna parku, rezultatom 5-2.

Zanimljivo je da su prva dva gola igrači smestili u sopstvene mreže. Prvo je Bajer poveo u 11. minutu tako što je Manuel Akunji skrenuo loptu u svoju mrežu, a pet minuta kasnije je “uslugu” uzvratio Džeremi Frimpong, koji je glavom postigao autogol.

Nije se dugo čekalo ni na prvi uobičajen pogodak, jer je već u 20. minutu Florijan Virc iskoristio asistenciju Belarabija za novo vođstvo gostiju. Rezultat sa kojim se otišlo na odmor postavio je Robert Andrih u 28. minutu iz slobodnog udarca.

Na 4-1 povisio je snažnim udarcem Džonatan Tah u 53. minutu, a u 87. se Musa Diabi dobro namestio na udarac i još jednom savladao golmana Kobela za velikih 5-1.

Štefan Tajgers je samo dva minuta kasnije bar malo ublažio prednost i postavio konačan rezultat (5-2), nakon što je iskoristio loptu koja se odbila do njega.

NBA: U Lejkersima ponovo ceh platio trener

Posle ispadanja u 1/4 finalu plej-ofa Zapadne konferencije od Denvera, u Los Anđeles Lejkersima su odlučili da ponovo...